Firemní Obědy


Každý sportovec potřebuje dobrou stravu, aby podal dobrý výkon! Záleží vám na dobrém stravování vašich zaměstnanců? Pak s námi vytvořte prvoligový realizační tým a společně se o ně postarejme!


Trend cen v gastro stravování je bohužel díky zdražení cen energií a surovin stále rostoucí, ceny rozhodně nebudou klesat a hospody stále zdražují. Což se stává problematické pro mnohé zaměstnance firem – kam na oběd? Nikam, zůstat na svém hřišti ve firmě.

Nabízíme každodenní rozvoz hotových, čerstvě uvařených teplých pokrmů, které doručujeme až přímo do kanceláře. Oběd zavezeme vždy v intervalu 10.00-12.30h a to 7 dní v týdnu.

Nabízíme výběr z 2 polévek, 3 hlavních jídel a 1 salátu. Vždy jsou v nabídce 1-2 varianty vegetariánského jídla. Jídla připravujeme primárně ze sezonních surovin od kvalitních dodavatelů. Máme jednoduchý objednávkový systém, kde si každý zaměstnanec vybere sám.

Pokrmy jsou doručovány v konzumační teplotě v termoboxech k okamžité konzumaci, na konkrétní jméno zaměstnance s uvedením alergenů a přesným uvedením střediska ve vaší firmě (sklad, kancelář, výroba, atd.). Takže každé jídlo má zaručenou a jednoduchou cestu ke svému příjemci.

Vše vyřídíte jednoduše přes objednávkový systém Lunchdrive, který je intuitivní, zároveň ale chytrý a který zpracuje veškerou agendu pro účtárnu sám – dostáváte kompletní přehled za každého strávníka zvlášť, včetně celého přehledu za firmu či jednotlivé provozy.

Nejlepší referencí jsou naši zákazníci a rádi reference předáme. Například se staráme o celý tým firmy rohlík.cz, Woltair, Verkon, Hornbach, Makro a další.

Pro bližší informace  kontaktujte Ondřej Urban, ondrej.urban@playgroundcatering.cz nebo telefonicky 777 945 848, rád se s vámi setká na osobní schůzce, probere všechny detaily a zároveň přiveze vzorky jídel.


Výhody pro váše zaměstnance:

dostanou kvalitní oběd dle vlastního výběru

úspora času na pracovišti – nikam nemusí

výhodná cena, poctivá porce

možnost nabídnout obědy jako firemní benefity


Každý den výběr ze dvou polévek (na obrázku „Krém z červené řepy s mascarpone“)


Každý den výběr ze tří hlavních jídel (na obrázku „Srbské rizoto se sýrem“)


Vše pořádně vážíme a nabízíme poctivou porci, ze které se nají i velký jedlík


Každý si může dopředu objednat přesně na co má chuť v rámci jednoduchého objednávkového systému